Drez Veľkosť drezu Variácie
Franke Drez Largo LAX 110.50 na montáž pod pracovnú dosku 1220067750
- Rozmery drezu (mm): 500 x 350 x 180
- Hĺbka drezu 180 mm
- Otvor v podstavci (mm): 500 x 350 (polomer rohu 48)
- Montáž do podstavca
- Materiál nerezová oceľ
| Značka | Franke |
| Farba | Nehrdzavejúca oceľ |
| Výška | 180mm |
| Séria | Largo |
| Vykonanie | Spodná montáž |
| Materiál | Nehrdzavejúca oceľ |
| Minimálna veľkosť skrinky | 60cm |
| Počet nádob | 1 |
| Odkvapkávacia časť | Nie |
| Dĺžka | 374mm |
| Výrez dĺžka | 350 |
| Šírka | 524mm |
| Výrez šírka | 500 |
| Polomer | 48 |
| Celková šírka umývadla | 524mm |
| Celková dĺžka drezu | 374mm |
Kuchynský ostrovček je populárnejší ako kedykoľvek predtým – nielen ako dodatočná pracovná plocha, ale aj ako centrum spoločenského diania. Inštalácia drezu do ostrovčeka je voľbou, o ktorej sa veľa diskutuje: pre niektorých je to praktické riešenie, pre iných dilema z hľadiska dizajnu.