Franke Maris MRG 110-52 Fragranite Coffee cream drezová vložka na spodnú montáž 125.0725.628
Drez obsahuje kremík, jeden z najtvrdších materiálov známych ľudstvu, a je odolný voči teplotám až do 280° C*. Je tiež odolný voči nárazom a tepelným šokom, a tak odolný voči škrabaniu, že ani nože nezanechajú stopy na povrchu.
Čo by bol drez, keby nebolo ľahké ho čistiť? Naše misy sú ľahko čistiteľné a mimoriadne hygienické vďaka použití kvalitných materiálov a premyslenému dizajnu, ktorý uľahčuje údržbu.
MRG Maris drezové vložky sú vyrobené z nášho exkluzívneho
Fragranitu, materiálu, ktorý vydrží celý život, je odolný voči teplu,
ľahko sa čistí a obsahuje strieborné ióny, ktoré bránia baktériám, plesniam
a zlým pachom.
Drezy sú balené v kartónových krabiciach,
kompletné so súpravou pre odtok, sifónom, svorkami, šablónou pre vyrezanie a
návodom na montáž. Návod na použitie a dwg súbory pre vytvorenie
CNC-vyrezávania pre naše rovnomerné, nadstavbové a spodné drezové vložky môžete u nás vyžiadať.
| Značka | Franke |
| Farba | Piesok |
| Séria | Maris |
| Vykonanie | Spodná montáž |
| Materiál | Granit |
| Minimálna veľkosť skrinky | 60cm |
| Počet nádob | 1 |
| Odkvapkávacia časť | Nie |
| Počet umývadiel | 1 |
| Trieda produktu | Drez |
| Farba umývadlo | Piesok |
| Materiál Drez | Granit |
| Drez Veľkosť drezu | 553x433mm |
| Montážny spôsob umývadla | Spodná montáž |
| Drez hĺbka | 200mm |
| Výrezová veľkosť Podstavba | 520x400mm |
| Drez Batéria Otvor | Žiadny |
| Drez vnútorný polomer | 20mm |
| Drez vonkajší polomer | 15mm |
| Drez tvar | Obdĺžnik |
| Košíkový uzáver automatické vyprázdňovanie | Nie |
| Celková šírka umývadla | 553mm |
| Celková dĺžka drezu | 433mm |
| Zástrčka a prepadová farba | Nehrdzavejúca oceľ |
| Farba výrobcu | Kávová smotana |
| Model drezu | Obdĺžnikový drez |
✅ Pravidelné čistenie: Čistite každý deň teplou mydlovou vodou a mäkkou špongiou, potom opláchnite a osušte.
✅ Predchádzanie škvrnám: Farbu škvrny (čaj, káva, víno)odstráňte ihneď. Nenechajte ich zaschnúť.
✅ Hĺbkové čistenie: Použite neabrazívny krémový čistiaci prostriedok a jemnými krúživými pohybmi ho vtierajte.
✅ Odstránenie vodného kameňa: Ošetrite zmesou bieleho octu a vody v pomere 1:3, opláchnite a osušte.
❗ Stojatá voda: Nenechávajte v dreze zvyšky jedla, mokré utierky ani stojatú vodu.
❗ Abrazívne nástroje: Nepoužívajte drsné špongie, oceľovú vlnu ani abrazívne prášky. Kovové úlomky spôsobujú škvrny od hrdze.
❗ Agresívne chemikálie: Nepoužívajte nezriedené bielidlo, amoniak ani silné chemické čistiace prostriedky.
❗ Horúce panvice: Neumiestňujte extrémne horúce panvice priamo na povrch. Použite podložku alebo horúcu podložku.
|
Značka Franke |
Pure.Sink |
|
Farba Piesok |
Béžová |
|
Séria Maris |
- |
|
Vykonanie Spodná montáž |
Horná montáž |
|
Materiál Granit |
Kremeň |
|
Farba umývadlo Piesok |
Béžová |
|
Materiál Drez Granit |
Kremeň |
|
Drez Veľkosť drezu 553x433mm |
500x400mm |
|
Montážny spôsob umývadla Spodná montáž |
Horná montáž |
|
Drez hĺbka 200mm |
198mm |
|
Výrezová veľkosť Podstavba 520x400mm |
500x400mm |
|
Drez vnútorný polomer 20mm |
10mm |
|
Drez vonkajší polomer 15mm |
5mm |
|
Celková šírka umývadla 553mm |
550mm |
|
Celková dĺžka drezu 433mm |
450mm |
|
Farba výrobcu Kávová smotana |
- |
Veľmi odolné voči škrabancom a opotrebeniu
Menej flexibilné pri inštalácii ako RVS
Kuchynský ostrovček je populárnejší ako kedykoľvek predtým – nielen ako dodatočná pracovná plocha, ale aj ako centrum spoločenského diania. Inštalácia drezu do ostrovčeka je voľbou, o ktorej sa veľa diskutuje: pre niektorých je to praktické riešenie, pre iných dilema z hľadiska dizajnu.