| Značka | Franke |
| Farba | Nehrdzavejúca oceľ |
| Séria | Accessoires |
| Materiál | Nehrdzavejúca oceľ |
| Dĺžka | 468mm |
| Šírka | 420mm |
| Rozmer | 47x42cm |
| Trieda produktu | Rolovacia podložka |
| Trieda produktu | Rolovacia podložka / odkvapkávacia miska |
|
Značka Franke |
Pure.Sink |
|
Séria Accessoires |
Prestige Brushed |
|
Dĺžka 468mm |
450mm |
|
Šírka 420mm |
317mm |
|
Rozmer 47x42cm |
- |
|
Trieda produktu Rolovacia podložka |
Rolovacia podložka / odkvapkávacia miska |