Drez Veľkosť drezu Variácie
Lorreine 50BQ-FU čierny Quartz drez 50x40cm do spodnej montáže čierny s čiernym kôšovým uzáverom 1208954002
| Značka | Lorreine |
| Farba | Čierna |
| Výška | 185mm |
| Séria | BQ |
| Vykonanie | Spodná montáž |
| Vykonanie | Zapustená montáž |
| Materiál | Kremeň |
| Minimálna veľkosť skrinky | 60cm |
| Počet nádob | 1 |
| Odkvapkávacia časť | Nie |
| Dĺžka | 440mm |
| Výrez dĺžka | 400 |
| Šírka | 540mm |
| Výrez šírka | 500 |
| Polomer | 10 |
| Hĺbka | 185mm |
| Počet umývadiel | 1 |
| Trieda produktu | Drez |
| Farba umývadlo | Čierna |
| Materiál Drez | Kremeň |
| Drez Veľkosť drezu | 500x400mm |
| Montážny spôsob umývadla | Spodná montáž |
| Montážny spôsob umývadla | Zapustená montáž |
| Drez hĺbka | 185mm |
| Výrezová veľkosť Podstavba | 500x400mm |
| Výrezová veľkosť Vstavaná montáž | 491x441mm |
| Drez Batéria Otvor | Žiadny |
| Drez vnútorný polomer | 10mm |
| Drez vonkajší polomer | 10mm |
| Drez tvar | Obdĺžnik |
| Košíkový uzáver automatické vyprázdňovanie | Nie |
| Celková šírka umývadla | 540mm |
| Celková dĺžka drezu | 440mm |
| Model drezu | Obdĺžnikový drez |
|
Značka Lorreine |
GraniteMy |
|
Výška 185mm |
200mm |
|
Séria BQ |
Universal |
|
Vykonanie Spodná montáž |
Horná montáž |
|
Vykonanie Zapustená montáž |
Horná montáž |
|
Materiál Kremeň |
Granit |
|
Polomer 10 |
- |
|
Hĺbka 185mm |
188mm |
|
Materiál Drez Kremeň |
Granit |
|
Montážny spôsob umývadla Spodná montáž |
Horná montáž |
|
Montážny spôsob umývadla Zapustená montáž |
Horná montáž |
|
Drez hĺbka 185mm |
187mm |
|
Výrezová veľkosť Vstavaná montáž 491x441mm |
541x441mm |
|
Drez vonkajší polomer 10mm |
3.5mm |
Kuchynský ostrovček je populárnejší ako kedykoľvek predtým – nielen ako dodatočná pracovná plocha, ale aj ako centrum spoločenského diania. Inštalácia drezu do ostrovčeka je voľbou, o ktorej sa veľa diskutuje: pre niektorých je to praktické riešenie, pre iných dilema z hľadiska dizajnu.