Dura Stretto Quartz Podstavcový a Nástavný Drez Piesková Biela 56x44 cm 1208970767
Dura Stretto Quartz drez je štýlovým a funkčným doplnkom každej kuchyne. Vďaka kvalitnému kvarcitému materiálu je tento drez nielen odolný voči škrabancom a teplu, ale je aj hygienický a ľahko udržiavateľný. Piesková biela farba zabezpečuje luxusný a moderný vzhľad, ktorý sa bez námahy hodí do rôznych štýlov kuchyne.
Tento drez je trvanlivou a praktickou voľbou pre každú kuchyňu s elegantným a moderným dokončením.
| Značka | Dura |
| Farba | Piesok |
| Výška | 220mm |
| Séria | Stretto |
| Vykonanie | Horná montáž |
| Vykonanie | Spodná montáž |
| Materiál | Kremeň |
| Minimálna veľkosť skrinky | 60cm |
| Počet nádob | 1 |
| Odkvapkávacia časť | Nie |
| Dĺžka | 440mm |
| Výrez dĺžka | 395 |
| Šírka | 560mm |
| Výrez šírka | 515 |
| Hĺbka | 205mm |
| Počet umývadiel | 1 |
| Trieda produktu | Drez |
| Farba umývadlo | Béžová |
| Materiál Drez | Kremeň |
| Drez Veľkosť drezu | 515x395mm |
| Montážny spôsob umývadla | Spodná montáž |
| Drez hĺbka | 200mm |
| Výrezová veľkosť Podstavba | 515x395mm |
| Výrezová veľkosť Nástavba | 540x420mm |
| Drez Batéria Otvor | Žiadny |
| Drez vnútorný polomer | 10mm |
| Drez tvar | Obdĺžnik |
| Košíkový uzáver automatické vyprázdňovanie | Nie |
| Celková šírka umývadla | 560mm |
| Celková dĺžka drezu | 440mm |
| Zástrčka a prepadová farba | Nehrdzavejúca oceľ |
| Model drezu | Obdĺžnikový drez |
|
Značka Dura |
GraniteMy |
|
Výška 220mm |
200mm |
|
Séria Stretto |
Universal |
|
Vykonanie Spodná montáž |
Horná montáž |
|
Materiál Kremeň |
Granit |
|
Výrez dĺžka 395 |
400 |
|
Šírka 560mm |
540mm |
|
Výrez šírka 515 |
500 |
|
Hĺbka 205mm |
188mm |
|
Materiál Drez Kremeň |
Granit |
|
Drez Veľkosť drezu 515x395mm |
500x400mm |
|
Montážny spôsob umývadla Spodná montáž |
Horná montáž |
|
Drez hĺbka 200mm |
187mm |
|
Výrezová veľkosť Podstavba 515x395mm |
500x400mm |
|
Výrezová veľkosť Nástavba 540x420mm |
520x420mm |
|
Celková šírka umývadla 560mm |
540mm |
Kuchynský ostrovček je populárnejší ako kedykoľvek predtým – nielen ako dodatočná pracovná plocha, ale aj ako centrum spoločenského diania. Inštalácia drezu do ostrovčeka je voľbou, o ktorej sa veľa diskutuje: pre niektorých je to praktické riešenie, pre iných dilema z hľadiska dizajnu.