Aquadesign Romain Vstavaný Dávkovač Mydla PVD meď
Vstavaný dávkovač mydla elegantne zakomponujete do pracovnej dosky.
| Značka | Quadri |
| Farba | Meď |
| Výška | 54mm |
| Séria | Manchester |
| Montážny spôsob | Vstavaný |
| Materiál | Nehrdzavejúca oceľ |
| Dĺžka | 104mm |
| Montáž | Vstavaný |
| Montážna veľkosť | 35mm |
| Max. hrúbka listu | 25mm |
| Obsah | 320ml |
| Trieda produktu | Dávkovač mydla |
| Vŕtaná diera | 24mm |
| Maximálna hrúbka listu | 25mm |
|
Značka Quadri |
Quadri | Pure.Sink |
|
Výška 54mm |
65mm | - |
|
Séria Manchester |
Swindon | Elite Steel |
|
Materiál Nehrdzavejúca oceľ |
Nehrdzavejúca oceľ | Mosadz |
|
Dĺžka 104mm |
96mm | - |
|
Montáž Vstavaný |
Vstavaný | - |
|
Montážna veľkosť 35mm |
35mm | - |
|
Max. hrúbka listu 25mm |
50mm | - |
|
Obsah 320ml |
500ml | 350ml |
|
Vŕtaná diera 24mm |
28mm | 25mm |
|
Maximálna hrúbka listu 25mm |
50mm | 40mm |
Dopĺňateľné zhora
Montáž zaberie viac času