Rubio Inox Round kuchynský kohútik s otočným výtokom, úplne z nehrdzavejúcej ocele
Tento nádherný kuchynský kohútik z nehrdzavejúcej ocele má otočný výtok a keramický vnútorný mechanizmus. Pozrite si nižšie vlastnosti tohto kuchynského zmiešavacieho kohútika z nehrdzavejúcej ocele.
| Značka | Ausmann |
| Farba | Nehrdzavejúca oceľ |
| Výška | 380mm |
| Dĺžka výbehu | 202mm |
| Vyžarovanie | Design |
| Séria | Nehrdzavejúca oceľ |
| Počet dier | 1 |
| Vykonanie | Niekoľko žeriav |
| Vnútro | Keramické disky |
| Záruka | 5 rokov |
| Otočný výtok | Áno |
| Vodovodný kohútik | 35mm |
| Materiál | Nehrdzavejúca oceľ |
| Povlak | Žiadny |
| Trieda produktu | Kuchynské batérie |
| Montážny spôsob kuchynskej batérie | Kuchynská doska/Drez |
| Počet tlačidiel | Jednopáková batéria |
| Ručná sprcha Kuchynská batéria | Žiadny |
| Počet Otvorov Kuchynská Batéria | 1 |
| Tvar výtok kohútik | Okrúhly výtok |
|
Značka Ausmann |
Pure.Sink | Aquanello |
|
Výška 380mm |
368mm | 366mm |
|
Dĺžka výbehu 202mm |
202mm | 182mm |
|
Vyžarovanie Design |
Modern | Design |
|
Séria Nehrdzavejúca oceľ |
Elite Steel | Forma |
|
Séria - |
Elite Steel | Forma |
|
Vodovodný kohútik 35mm |
- | - |
|
Povlak Žiadny |
- | Nehrdzavejúca oceľ |
Keramický vnútorný diel vydrží roky
Hygienické a ľahko čistiteľné
Odtlačky prstov sú dobre viditeľné
Matné čierne kuchynské batérie pôsobia veľmi výrazne. Výrazná tmavá povrchová úprava vytvára kontrast so svetlými pracovnými doskami a drezmi a dodáva moderným kuchynským dizajnom sebavedomý charakter.