Aquadesign Utility odtokový drez 55 x 45 cm do komory alebo garáže vrátane držiakov 1208957003
| Značka | AquaDesign |
| Farba | Nehrdzavejúca oceľ |
| Vykonanie | Horná montáž |
| Počet nádob | 1 |
| Dĺžka | 450mm |
| Šírka | 550mm |
| Hĺbka | 200mm |
| Model drezu | Obdĺžnikový drez |
Kuchynský ostrovček je populárnejší ako kedykoľvek predtým – nielen ako dodatočná pracovná plocha, ale aj ako centrum spoločenského diania. Inštalácia drezu do ostrovčeka je voľbou, o ktorej sa veľa diskutuje: pre niektorých je to praktické riešenie, pre iných dilema z hľadiska dizajnu.