Huber Victorian Umývadlová batéria Chróm VM00051021
| Značka | Huber |
| Farba | Chróm |
| Výška | 162mm |
| Dĺžka výbehu | 120mm |
| Vyžarovanie | Nostalgisch |
| Séria | Victorian |
| Otočný výtok | Nie |
| Počet otvorov pre batérie | 1 |
| Vstavaný | Nie |
| Termostatický | Nie |
| S odtokovým príslušenstvom | Áno |
| Náskok náskok | 120mm |
| Trieda produktu | Umývadlový kohútik |
| Montážny spôsob umývadlovej batérie | Na umývadlo |
|
Značka Huber |
Aquanello |
|
Výška 162mm |
183mm |
|
Dĺžka výbehu 120mm |
130mm |
|
Séria Victorian |
Heritage Manor |
|
Vstavaný Nie |
- |
|
Termostatický Nie |
- |
|
S odtokovým príslušenstvom Áno |
Nie |
|
Náskok náskok 120mm |
- |